Amazon Prime Gaming'in Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları Yayınlandı 1000 TL değerindeki İnstagram çekilişimize katılmak için tıklayın! Son tarih 29 Ekim!
Bakiye Ekle

Amazon Prime Gaming'in Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları Yayınlandı

Amazon Prime Gaming'in eylül ayı ücretsiz oyunları Prime Gaming'in internet sitesinde indirmeye açıldı. Oyuncular eylül ayına özel, toplam fiyatı 995 TL olan 8 oyuna hiçbir ek ücret ödemeden erişebilecekler. Bu oyunlar, oyuncuların yüzlerce liralık tasarruf yapmalarına imkan tanıyacak.
Amazon Prime Gaming'in dağıtacağı yeni oyunlar arasında Football Manager 2022 ve Assassin's Creed: Origins yapımlarının da yer almaktadır. Orta Dünya'ya The Lord of the Rings: The Rings of Power'dan giriş yapmak isteyenler de Middle-Earth: Shadow of Mordor'a ücretsiz olarak erişebilirler. Steam'dan oyun almak isterseniz diye uygun fiyata steam cüzdan kodları VatanGame.com'da.


Amazon Prime Gaming Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları:


1) Football Manager 2022
Sevilen oyun serilerinden birisi olan Football Manager, kendi takımınızı oluşturmanıza ve yönetmenize imkân tanıyor. 2021'de yayınlanan Football Manager 2022, çoğunlukla olumlu yorum toplamayı başardı. Normal fiyatı 499 TL olan Football Manager 2022, eylül ayında ücretsiz bir şekilde oyunseverlerin karşısına çıkıyor. 

Football Manager 2022
2) Assassin's Creed: Origins
Assassin's Creed: Origins, Assassin's Creed serisinin bambaşka bir boyuta taşımayı başarmıştı. Oyun, serinin en beğenilen oyunları arasında yer alıyor. Normal fiyatı 299 TL olan Assassin's Creed: Origins, eylül ayında ücretsiz bir şekilde oyunseverlerin karşısına çıkıyor. Ücretsiz bir şekilde kitaplığınıza ekleyebilirsiniz.

Assassin's Creed® Origins
3) Middle-Earth: Shadow of Mordor
Özellikle zorlu oyunlara giriş yapmak istiyorsanız, Middle-Earth: Shadow of Mordor sizin için iyi bir başlangıç olacaktır. Açık dünya olan bu oyunda kendi ordunuzu oluşturuyor, kaleleri fethediyor ve Mordor'u ele geçirmek isteyen düşmanları yok ediyorsunuz. Oyun, savaş mekanikleriyle fazlasıyla beğeni toplamayı başardı. Normal fiyatı 59 TL olan bu oyunu ücretsiz bir şekilde kitaplığınıza ekleyebilirsiniz. 


4) The Dig
1995 yılında yayınlanan The Dig, LucasArts stüdyosunun ilk oyunları arasında yer almaktadır. Oyunda Dünya'ya çarpmak üzere olan küçük bir Ay boyutundaki asteroidi durdurmaya çalışıyoruz. Birden fazla farklı maceraya atılıyoruz.


5) We. The Revolution
2019 yılında yayınlanan We. The Revolution, kendi politikalarınızı uygulayabileceğiniz tarihsel bir siyaset simülatörü olarak öne çıkıyor. Oyun, bugüne kadar fazlasıyla olumlu yorum toplamayı başarmıştır. Fiyatı 32 TL olan bu oyunu ücretsiz bir şekilde kitaplığınıza ekleyebilirsiniz.

We. The Revolution
6) Defend the Rook
Taktiksel oyunları sevenler, 2021'de yayınlana Defend the Rook ile yeni deneyimler yaşayabilirler. Normal fiyatı 29 TL'dir.

Defend the Rook
7) Castle on the Coast
Temelde üç boyutlu bir parkur oyunu olan Castle on the Coast, sizi elle çizilmiş 3 boyutlu bir dünyaya atıyor. Bu dünyada George isimli bir zürafaya hayat veriyoruz. Normal fiyatı 77 TL olan bu oyunu ücretsiz kitaplığınıza ekleyebilirsiniz. 


8) Word of the Law: The Death Mask Collector's Edition
Henüz geçtiğimiz ocak ayında yayınlanan Word of the Law, bulmaca severlerin dolu vakitler geçirmesini sağlayacak. Fiyatı 18.50 TL olan bu oyuna ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Word of the Law: Death Mask Collector's Edition

 

Sen de hızlı ve güvenilir şekilde Steam Cüzdan Kodu satın almak için hemen tıkla

Bizleri sosyal medyalarımızdan takip edebilir, güncellemelerden ve çekilişlerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

 

Vatangame Resmi Instagram Hesabı 

Vatangame Resmi Linkedin Hesabı 

Vatangame Resmi Youtube Hesabı

Vatangame Resmi Tiktok Hesabı

Vatangame Resmi Twitter Hesabı

Hızlı
Teslimat

7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleşir.

Güvenli
Alışveriş

3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

Uygun
Fiyat

İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

Müşteri
Memnuniyeti

Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Oyuncu Mağazası Sepet (0) Bakiye Yükle İlan Ekle Canlı Destek