En Çok Tercih Edilen Animasyonlu Silahlar Markete Eklendi!
Yetkili Satıcı
1000 TL değerindeki İnstagram çekilişimize katılmak için tıklayın! Son tarih 29 Ekim!
Bakiye Ekle

En Çok Tercih Edilen Animasyonlu Silahlar Markete Eklendi!

En çok tercih edilen oyunlardan biri olan  Point Blank, yeni bir etkinlik ile oyuncularını güldürmeye devam ediyor. "35 gün al, 30 gün öde" etkinliği adı altında sıkça kullanılan silahların animasyon skinlerini markete getirdi. Point Blank oyuncularına 5 günlük ücretsiz bir gün sıkalası sunmuş oluyor. Bu özel etkinlikleri edinmenin en hızlı, güvenilir ve ucuz yolu olan VatanGame.com ile macerayı kaçırma!
Markete gelen silahlar ve özellikleri şu şekildedir;


Tec-9 Yıldız 2018: TEC.9 Isveçli silah şirketi Inratec tarafından üretilen geri tepmeli yarı otomatik bir silahtır.


R.B454_SS8M+S Karga: Karga Serisi, siyah ve karga deseniyle bezenmiş seridir.


P90 Ext GLS: P90'ın mermi dolum şeklini değiştirmek için tasarlanmış prototip bir silahtır. Askeri olarak kullanılanmamaktadır ve 5.56mm'lik mermi kullanılması için şarjör girişi modifiye edilmiştir.

https://www.vatangame.com/oyunlar/point-blank-tg-epin
OA-93 Katil: Gerçeğe yakın OA-93 deneyimini yaşayın. OA-93 Katil SAT komandolarının da özelliği olan, denizin hakimi köpek balıklarının soğukkanlılığından esinlenerek tasarlanmıştır.


APC9 Bal Arısı: APC9, Yüksek mobilitesi ve sağlamlığının yanı sıra , hafif ve küçük yapısı ile güçlü bir hafif makinalı tüfektir. Bal Arısı serisi ile düşmanlarınıza bal arılarının zehirli yönlerini de tanıtacaksınız. 


SC-2010 Hangul2019: SC-2010, Peru'da üretilmiş olup, Taaruz silahları içerisinde askeri düzende kullanılmaktadır. SC-2010, Orta-Uzak mesafelerde en etkili silahlardan biridir. SC-2010 Hangul2019, Korenin altın döneminde, eski kore gelenekleri ile modern teknolojinin birleşimi olan bu seri çok tehlikelidir. 


Pindad SS2 V5 Ice: PİNDAD SS2-V5 Mistik İtalyan Venedik maskelerinden esinlenerek üretilmiş estetik ve göze hoş gelen bir silahtır. Pindad SS2 V5 Ice Buz Gardiyanı ve Efsanevi Ankakuşu tarafından okunmuş özel bir silah serisidir


AUG HBAR PBIC2019: AUG HBAR orta uzun menzilli savaş için AUG A1'in bir modifikasyonudur. AUG HBAR PBIC2019, PBIC2019 şerefine özel olarak üretilen bu seri, E-spor tarihini yeniden yazmaya gelmiş görünüyor.


AUG A3 Altın Örümcek: AUG A3, standart "bullpup" dizaynına sahip bir silahtır. X1.5 optik özelliği ile uzak mesafe çatışmalarında, yakın mesafe çatışmaları kadar avantaj sağlamaktadır. AUG A3 Altın Örümcek, doğası gereği en karanlık ortamda bile parlayan Altın Örümcek, sizler için özel olarak üretildi!!


Fang Blade Sörf: Fang Blade, Tiranasaurus Rex'in dişi işlenerek yapılmış Kukri'ye benzer bir yakın mesafe silahıdır. Kukri'den daha yüksek tahribat gücü ve daha yüksek hareket hızı sağlar. Fangblade Sörf 2018'in muhteşem yaz aylarını kutlamak için tasarlandı!


Combat Machete Flaş: Combat Machete Flaş, Çok hızlı oyuncularımız için geliştirilmiştir.

https://www.vatangame.com/oyunlar/point-blank-tg-epin
Bone Knife D.Hunter: Bone Knife, Raptor'un kemiğini bileyleyerek yapılmış ikili bir bıçaktır. Dual Knife'den de hızlı saldırı ve hareket hızı sağlar. Seri kırmızı rengi ve parlak amblemi ile "Şeytan Avcıları"nı sembolize eder.

 

Sen de hızlı ve güvenilir şekilde Point Blank TG satın almak için hemen tıkla! 
Bizleri sosyal medyalarımızdan takip edebilir, güncellemelerden ve çekilişlerimizden anında haberdar olabilirsiniz.


Vatangame Resmi Instagram Hesabı 

Vatangame Resmi Linkedin Hesabı 

Vatangame Resmi Youtube Hesabı

Vatangame Resmi Tiktok Hesabı

Vatangame Resmi Twitter Hesabı

1100

 

Hızlı
Teslimat

7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleşir.

Güvenli
Alışveriş

3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

Uygun
Fiyat

İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

Müşteri
Memnuniyeti

Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Oyuncu Mağazası Sepet (0) Bakiye Yükle İlan Ekle Canlı Destek