Rise Online Cash ve Premium Nasıl Alınır?
Yetkili Satıcı
1000 TL değerindeki İnstagram çekilişimize katılmak için tıklayın! Son tarih 29 Ekim!
Bakiye Ekle

En Uygun Fiyatlara Rise Online Cash ve Premium Satın Al

Rise Online Cash Satın Al

Merakla beklenen oyun sonunda geldi! Rise Online World 15 Nisan 2022 itibariyle oyuncuların beğenisine sunuldu. Bu maceraya başlamadan önce yetkili satıcıdan Rise Online Cash satın alabilirsin. Satın aldığın cashler ile rakiplerinin ve diğer oyuncuların bir adım önüne geçebilirsin.  Siteye üye olarak 3D güvenlik ile sorunsuz şekilde bakiye yükleyebilir ve uygun fiyatlı Rise Online Cash Epin kodlarını satın alabilirsin. Bazı ayrıcalıklara sahip olmak istiyorsanız Rise Online World Premium satın alabilirsiniz.

Peki, Rise Online Cash Nedir?

Rise Online World oyununun da kendi mağazasında geçerli olan sanal para birimine Rise Cash denmektedir. Kısaltılmış hali RC şeklindedir. Bu para birimiyle oyun içerisinde sizi ileriye götürecek itemları satın alabilir ve bu sayede kendinizi diğer oyunculardan öne taşıyabilirsiniz. Uygun fiyatlı Rise Cash Epin kodlarını da sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Cash adı verilen para birimi Rise Online oyununda 200, 500, 1100, 2250, 4800 ve 12500 şeklinde satılmaktadır. Peki, bu Rise Cashlerin oyunda sağladığı avantajlar nelerdir?  Rise Cash ile hesabınızı güçlendirebilirsiniz.  Rise Online World Premium ile ise büyük savaşta yerinizi alabilirsiniz.

Peki, Cash nasıl satın alınır?

Oyun içi mağazadan ödeme yapabilir ya da E-Pin yöntemiyle Rise Cash satın alabilirsiniz. Epin yöntemini tercih ediyorsanız sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üye olarak indirimli şekilde Rise Cashlerden yararlanabilirsiniz. Oyun için mağazadaki eşyaları satın almak veya daha büyük orduya sahip olup diğer oyuncuların önüne geçmek için Rise Online Cash parasına ihtiyacınız olacaktır. Rise Cash nasıl satın alınır ve yüklenir?  Çoğu MMO oyununda olduğu gibi Rise Online World’de de oyun içi para birimi ile alışveriş yapabiliyorsunuz. Oyunu indirdiğinizde ve üye olduğunuzda Rise Online World marketi kullanılabilir hale gelir. Mağaza üzerinden Rise Online Cash ile kostümleri, binekleri satın alabilirsiniz. 5 yıldır geliştirilme sürecinde olan oyunu sabırsızlıkla bekleyen kişiler Rise Cash fiyatları nedir, nasıl satın alınır ve yüklenir sorularına cevap aramaya başladı. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Rise Online World, oyun içinde ki karakterinizin her türlü ihtiyacını giderebileceğiniz büyük bir oyun içi mağazaya sahiptir. Rise Online Cash tutarlarından dilediğiniz bakiyeyi satın aldıktan sonra size sms ve mail yoluyla bir epin kodu gönderilir. Teslim süreleri çok kısa olduğundan kod anında hesabınıza yüklenir. Sonrasında Rise Online World’ün içinden mağazaya giriş yapabilirsiniz. Mağaza giriş yaptıktan sonra içerisinde sağ üst tarafta bulunan Bakiye butonuna basıyorsunuz. Karşınıza 2 farklı ödeme yöntemi çıkıyor.  Çıkan ödeme yöntemleri arasından E-Pin seçeneğine tıklıyorsunuz. Ardından Rise Online Cash‘in karşılığı olan epin kodunu kutucuğa ekledikten sonra kullan butonuna basıyorsunuz. Bu adımların ardından kodunuz hesabınıza başarılı ve güvenli bir şekilde yüklenmiş oluyor.

Hızlı
Teslimat

7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleşir.

Güvenli
Alışveriş

3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

Uygun
Fiyat

İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

Müşteri
Memnuniyeti

Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Oyuncu Mağazası Sepet (0) Bakiye Yükle İlan Ekle Canlı Destek
Arkadaşını Getir Kazan PVP Server Bakiye Yükle Yayıncı Başvurusu Yap