Hextech Sandıkları Wild Rift'e Geliyor
Yetkili Satıcı
1000 TL değerindeki İnstagram çekilişimize katılmak için tıklayın! Son tarih 29 Ekim!
Bakiye Ekle

Hextech Sandıkları Wild Rift'e Geliyor

Son birkaç yamadır oyunculara yeni içerik kazanma yolları sunmanın planlarını yapan League of Legends Wild Rift, 3.4 Yaması'ndan itibaren bazı bölgelerde bunu gerçekleştirmek için yeni bir yol deneyeceğini belirtiyor. VatanGame.com'u takip ederek yeni gelecek güncellemelerden haberdar olabillir, bu eşsiz özelllik ile oyununuza zevk katabilirsiniz. En ucuz ve güvenilir e-pin sitesi VatanGame.com


Tüm yıl boyunca oyunculara yeni ve eşsiz içerik kazanma ve alma yollarına ilişkin planlarından bahseden Riot Games, geçtiğimiz birkaç yama boyunca çeşitli etkinlikler çıkardı ve bu sayede birçok farklı şekilde ganimet ve bedelsiz şampiyon sunma fırsatı yakaladı. Ancak bir süredir kostüm kazanımına yardımcı olacak başka bir yol arayışı içinde. Bu yüzden 3.4 Yaması'yla birlikte bazı sunucularda yeni bir sistem denenecek.  
Hextech Sandıkları, Wild Rift'teki eşsiz kostümleri ve diğer ganimetleri elde etmenin yepyeni bir yolu olacak. LoL PC'deki Hextech Zanaatkârlığı sistemiyle birebir aynı olmasalar da benzer şekilde çalışacaklar. Anahtar alarak sandık açılabilecek ve açılan sandıkların içinde turuncu özün yanı sıra ilave kostümler, ganimetler ve Hextech Sandığı sistemine özel kostümler yer alma ihtimali olacak. Oyun oynayarak anahtar kazanımına yardımcı olacak yeni yollar da test ediliyor fakat daha detayları tam olarak kesinleştirilmedi. Sunucu için belirlenen çıkış tarihi yaklaştıkça daha fazla bilgi paylaşılacak. 


Her sunucu için çıkış tarihi farklılık gösterecek fakat yeni sistem ve sisteme özel kostümler bazı sunucularda bu yamada çıkacak ve önümüzdeki yamalarda sistemi genişletilecek. Geribildirimler ışığında sistem güncellenmeye devam edilecek ancak şunlar daima geçerli olacak: Her bir sandığın değeri bedelinden daha fazla olacak ve kötü şans koruması eklenecek. Ek olarak, almadan önce sandıktan neler kazanabileceğini görmek için bir ganimet tablosu paylaşılacak. 

 

Sen de hızlı ve güvenilir şekilde Google Play Bakiye satın almak için hemen tıkla

Bizleri sosyal medyalarımızdan takip edebilir, güncellemelerden ve çekilişlerimizden anında haberdar olabilirsiniz.
 

Vatangame Resmi Instagram Hesabı 

Vatangame Resmi Linkedin Hesabı 

Vatangame Resmi Youtube Hesabı

Vatangame Resmi Tiktok Hesabı

Vatangame Resmi Twitter Hesabı

 

Hızlı
Teslimat

7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleşir.

Güvenli
Alışveriş

3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

Uygun
Fiyat

İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

Müşteri
Memnuniyeti

Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Oyuncu Mağazası Sepet (0) Bakiye Yükle İlan Ekle Canlı Destek
Arkadaşını Getir Kazan PVP Server Bakiye Yükle Yayıncı Başvurusu Yap