Metin2 15. Yılını Kutluyor! VATANGAME'den Karne Hediyesi Çekilişine katılmak için tıkla ve discord adresine katıl ! Sepetim (0)
TikTok
Instagram
Youtube
İletişim : 0850 308 38 70
Canlı Desteğe Bağlan

Metin2 15. Yılını Kutluyor!

Metin2 resmi web sitesinde yayınlanan etkinlik açıklaması ise şöyle;

Sevgili Oyuncular,

Metin2'nin üç krallığı yeni yıla hazırlanıyor ve bununla birlikte 15. yıl dönümü kutlamalarına! Bu vesileyle hepinizi yıl dönümü partisine davet ediyoruz:

YIL DÖNÜMÜ VE PATRON AVCISI ETKİNLİĞİ

Krallıklar özenle süslendi, ama canavarlar renkli parti flamalarını çaldı! Ava çıkın ve flamaları toplayın. Bunları Pasta YZK'sında bir parça doğum günü pastasıyla takas edin ve 30 dakika boyunca %100'lük bir EXP bonusunun keyfini sürün. Karnınızı güzelce doyurdunuz mu? Pasta, flamalarınız için size günde maksimum 7 defa yıl dönümü parası verir. Bunların karşılığında Yıl Dönümü Tüccarı'nda çok sayıda faydalı eşyalar bulabilirsiniz!

Ayrıca Patron Avcısı etkinliğimizin yıl dönümü edisyonunu başlatıyoruz: Gölge Savaşçısı avına çıkın, hayat puanı toplayın ve içinde değerli yıl dönümü paraları bulunan bronz, gümüş veya altın Decimus sandıkları kazanma şansı elde edin.

Dükkanda ücretsiz Bonsai
Hediyesiz yıl dönümü partisi olmaz! Hesap başına bir kez hediye olarak ücretsiz Bonsai petinizi alın ve bu mini savaşçıyla savaşa katılın!

  • Etkinlik başlangıcı: 21.01.2022 saat 00:00 (CET)
  • Etkinlik bitişi: 31.01.2022 saat 23:59 (CET)

İyi eğlenceler