Sepetim (0)

PUBG MOBİLE 15. SEZON

Heyecanlı etkinliklere, Livik Haritasına ve daha birçok yeniliğe sahne olan PUBG Mobile'ın 14. Sezonunun ardından, 15. Sezon, 0.20.0 güncellemesi ile birlikte 15 Eylül'de başlayacak! 14. Sezon ise 13 Eylül'de sona erecek.

Önceki sezonlarda olduğu gibi 15. Sezonda da Royale Pass iki paket şeklinde sunulacak. Elite Upgrade Royale Pass 600 UC, Elite Upgrade Plus Royale Pass ise 1.800 UC olacak. Ayrıca Fatih aşamasına erişen oyunculara Sezon 15 çerçevesi hediye edilecek.

PUBG Mobile’ın 15. Sezonunda oyuncuları birçok yenilik bekliyor.

Royale Pass ödüllerini kaçırmamak için --> PUBG Mobile UC satın Al

15. Sezon'da oyuncuları hangi yenilikler bekliyor?

  • Yeni sezonun teması henüz bilinmiyor olsa "Ay" teması olacağı konuşuluyor. Dacia'nın Ay temalı bir kaplaması da oyuna eklenebilir.
  • Oyuna dev bir virüs topuyla savaşılacak yeni mod eklenmesi bekleniyor. Dolasıyla, bu Virüs Modu ile “koronavirüs” teması işlenecek. 
  • Altın süslemeleriyle bezenmiş siyah bir kıyafet giymesi beklenen Sunny adında yeni bir karakter oyuna dahil edilebilir.
  • Yeni kaplamalar, yeni bir sırt çantası, yeni paraşüt deseni, kıyafetler, dövmeler ve maskeler oyuna eklenecek.
  • Çok konuşulacak yeni silahlar ve ifadeler de oyunda yerini alacak.
  • Haritalarda birkaç değişiklik yapılabilir ve haritalardaki eski konumlar yenileriyle değiştirilebilir. Erangel 2.0'ın 15. Sezonla birlikte gelip gelmeyeceği ise hala merak konusu. 
security
Güvenli Alışveriş
shopping_cart
7/24 Hızlı Teslimat
sentiment_satisfied_alt
Müşteri Memnuniyeti
local_offer
Özel İndirimler
live_help
Canlı Destek
card_giftcard
Özel Çekilişler