PUBG Mobile’a Galata Kulesi Eklendi
Yetkili Satıcı
1000 TL değerindeki İnstagram çekilişimize katılmak için tıklayın! Son tarih 29 Ekim!
Bakiye Ekle

PUBG Mobile’a Galata Kulesi Eklendi

Dünya çapında milyonlarca kullanıcıya sahip olan  PUBG Mobile, Galata Kulesi’ni oyuna ekleyerek Türkiye’nin muhteşem değerini tüm dünyaya tanıttı. Galata Kulesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında oyuna eklendi. Önümüzdeki günlerde PUBG Mobile, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel yeni eklemeler de yapacak.
Galata Kulesi ile birlikte kırmızı beyaz ay yıldızlı giysi ve şapka aksesuarları da oyuna eklendi. PUBG Mobile’ın yaptığı açıklamaya göre Galata Kulesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının bir başlangıcı ve ilerleyen günlerde oyuna daha başka birçok sürpriz yenilik eklenecek. Tencent Türkiye Ülke Müdürü Aras Şenyüz,
“Bugüne kadar yerel pazarda öncelik verdiğimiz lokalizasyon çalışmalarını şimdi bir üst noktaya taşıyor ve  bu kez kültürel bir değerimiz olan Galata Kulesini  tüm dünyaya tanıtıyoruz. Galata Kulesi’nin PUBG MOBILE’da yükselecek olmasından dolayı gururluyuz. PUBG MOBILE olarak ülkemizin tanıtımına da katkıda bulunacak bu gelişmeyi bir başlangıç olarak görüyor, oyunseverleri önümüzdeki dönemlerde de yeni sürprizlerle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.


PUBG Mobile Galata Kulesi Nerede?
Galata Kulesi, PUBG Mobile’ın en popüler ve en sevilen haritası Erangel’e eklendi. Erangel PUBG Mobile’ın en bilinen haritalarından bir tanesi. Erangel haritası üzerinde Türkiye’nin meşhur tarihi simgesi Galata Kulesi’ni görebilirsiniz. 
Galata Kulesi’nin Erangel haritasına eklenmesi ile birlikte tüm dünyadaki oyuncular Türkiye ve İstanbul’un simgelerinden olan Galata Kulesi’ni görebilecek. Ayrıca oyuncular, etkinlik için özel olarak planlanan birbirinden güzel ödüllerin de sahibi olacaklar. Ödüller arasında Iphone 14 kazanma şansı da bulunuyor. PUBG Mobile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel etkinlikleri 7 Kasım’da sona erecek.

 

Sen de hızlı ve güvenilir şekilde Pubg Mobile UC satın almak için hemen tıkla

Bizleri sosyal medyalarımızdan takip edebilir, güncellemelerden ve çekilişlerimizden anında haberdar olabilirsiniz.
 

Vatangame Resmi Instagram Hesabı 

Vatangame Resmi Linkedin Hesabı 

Vatangame Resmi Youtube Hesabı

Vatangame Resmi Tiktok Hesabı

Vatangame Resmi Twitter Hesabı

Hızlı
Teslimat

7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleşir.

Güvenli
Alışveriş

3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

Uygun
Fiyat

İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

Müşteri
Memnuniyeti

Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Oyuncu Mağazası Sepet (0) Bakiye Yükle İlan Ekle Canlı Destek
Arkadaşını Getir Kazan PVP Server Bakiye Yükle Yayıncı Başvurusu Yap