Pubg Mobile M14 Ne Zaman?
Yetkili Satıcı
1000 TL değerindeki İnstagram çekilişimize katılmak için tıklayın! Son tarih 29 Ekim!
Bakiye Ekle

Pubg Mobile M14 Geliyor! Hazırlıklarınızı Tamamladınız Mı?

Pubg Mobile M14 Geliyor ! Hemen Hızlı ve güvenilir şekilde UC'lerini VatanGame.com'dan satın alabilirsiniz.  

Türkiye Saati ile 19.08.2022 - 05:00 Tarihinde oyun içerisinde aktif olacak olan Royal Pass M14 Sezonu heyecanla bekleniyor, peki bu sezonda ödüllerin arasında neler var? Gelin hep birlikte bu ödülleri ve sezon içerisinde royal pass ve elite royal pass satın alımınızda kazanacağınız bonuslara göz gezdirelim. PUBG Mobile, M14'ün oyuncuların göreceği en son taksit olduğu C3S8 sezonunun Royal Pass olan 2.1 sürüm güncellemesinin 2. Royal Pass'ını tanıtacak. M14 RP'nin resmi adı henüz açıklanmadı. Bu yeni sistem, oyunculara eski sistemde aldıkları ödüllerin iki katını sağlıyor. Geliştiriciler daha heyecan verici ve harika görünümler ve ödüllerle geri döndü. Bu yazıda, C3S8 M14 RP sezonundan bazı kıyafetler ve görünümlerinin bazı sızıntılarını listeleyeceğiz.

PUBG Mobile C3S8 M14 Royal Pass

 Yeni Giysi Seti
1- Oasis Idol Set

 - Oasis Idol Başlık
RP1 kıyafeti ile birlikte oyuncular ayrıca 5. seviyede Oasis Idol kapak başlığına sahip olacaklar. Bu, RP1 kıyafeti için harika bir eşleşme olabilir.
- Gilded Flower - Sırt Çantası
Oyuncular, güzel bir görünüme sahip olan Gilded Flower sırt çantasını RP10'dan alacaklar. Oyuncuların sonunda elde edecekleri RP50 kostümü ile güzel bir şekilde eşleşiyor. Sırt çantasının rengi beyaz ve mor olup, Oasis Idol seti ile de harika bir uyum içindedir.

 - Emerald Leaf - PP-19 Bizon - Silah Kaplaması
Bir oyuncu, M14 kraliyet geçişinin birinci derecesinde Oasis Idol Set'i alacak.
Zümrüt Yaprak - PP19 Bizon olarak bilinen bir PP-19 Bizon SMG kaplaması da oyuncular için mevcuttur.

- RP Avatar M14
Oyuncular kıyafetin avatarını 15 RP ve 50 RP karşılığında alacaklar.

 

- Gemstone Ring - Süslemesi
Ayrıca çok çekici bir dekorasyon olan Değerli Taş Yüzük süsü de alacaklar. Altın renginde muhteşem bir yüzük temasına sahip küçük bir süs. Sırt çantaların da bunu ek olarak kullanabilirler.

- Perfume Bottle Stun - Bomba Kaplaması
Oyuncular, RP  20. seviyeye ulaştıklarında Parfüm Şişesi sersemletme bombası görünümü alacaklar. Bu, mavi bir tonda altınla boyanmış bir sersemletme bombasının derisidir. Kıyafetlerle asil görünecek. Gerçekten güzel bir sersemletme bombası.

- Imperial Gold - Sürat Teknesi Kaplaması
Oyuncular  RP  30. seviyeye ulaştığında Imperial Gold sürat teknesi bitişine erişim verilecek. Bu gerçekten çekici bir sürat teknesi görünümü. Oyuncular uzun bir süre sonra RP'de bir araç kaplaması alacaklar. Bu RP kademesinde oyuncular ayrıca efsanevi bir oyun içi ifade alacaklar. Royal Aurum, efsanevi ifadenin takma adıdır.

- Blazing Rose - S1897 - Pompalı Tüfek Kaplaması
M14 Royal Pass'ı 35. sırada tamamlayan her oyuncu, Blazing Rose – S1897 olarak bilinen destansı  S1897 pompalı tüfeği görünümünü alacak. Herhangi bir pompalı av tüfeği kullanıcısı bu cilde bayılacak. Oyuncuların statü plazaları da benzersiz bir arka plana sahip olacak. Yalnızca Royal pass sahiplerinin bunları kullanmasına izin verilir. Oyun için yepyeni bir unsur.

- Gold Feather - MK47 - Silah Kaplaması
M14 Royal Pass'ın 40. seviyesinde bir MK47 mutant görünümüne erişilebilecek. Altın Tüy – MK47, cildin tanımıdır. Oyundaki en iyi kaplamalardan biri olan MK47 kaplaması, içinde mükemmel dokulara sahiptir. Asil ve klas bir görünüme sahiptir. Orta ve uzun menzilli oyuncular şüphesiz bu sonucu takdir edeceklerdir.

Yeni Giysi Seti

2- Royal Aurum Set
Son olarak, RP 50. seviyeye ulaşan oyuncular efsanevi M14 Royal Pass kıyafetine sahip olacaklar. Royal Aurum Set, kıyafetin adıdır ve RP15 rütbesine sahip oyuncular avatar sembolünü alacaklardır. Kırmızı ve altın rengi vardır. Ek olarak, oyuncular efsanevi Royal Aurum başlığını alacaklar. Oyuncular ayrıca bu kıyafetin efsanevi maskesini M14 Royal Pass'ın 45. seviyesinde alacaklar. On üç aylık Royal Pass'ler arasında bu kıyafet, en iyi 50 rütbe kıyafeti arasındadır.

 

Royale Pass'i satın almamayı seçen kişiler için standart teşvikler ve satın alanlar için ödüller olacak. Diğer şeylerin yanı sıra, gümüş, sandık kuponları, ücretsiz bir ifade, bir kıyafet ve bir silah için bir görünüm içerir. Bu, Royal Pass'ta yükselen oyuncular tarafından, haftalık RP atamaları yapılarak elde edilebilecek RP puanları cinsinden talep edebilecekler. Oyuncular görevleri tamamlamayı hatırlamalıdır.

Sizde hızlı ve güvenilir bir şekilde UC Satın almak için hemen tıklayın. 


Vatangame resmi instagram hesabı : https://www.instagram.com/vatangameofficial/

Vatangame resmi linkedin hesabı :https://tr.linkedin.com/company/vatangame-com

Vatangame resmi youtube hesabı: https://www.youtube.com/c/VATANGAMERESM%C4%B0

Vatangame resmi tiktok hesabı: https://www.tiktok.com/@vatangameofficial

Hızlı
Teslimat

7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleşir.

Güvenli
Alışveriş

3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

Uygun
Fiyat

İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

Müşteri
Memnuniyeti

Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Oyuncu Mağazası Sepet (0) Bakiye Yükle İlan Ekle Canlı Destek
Arkadaşını Getir Kazan PVP Server Bakiye Yükle Yayıncı Başvurusu Yap