PUBG Mobile x Jujutsu Kaisen işbirliği tarihi resmen açıklandı!
Yetkili Satıcı
1000 TL değerindeki İnstagram çekilişimize katılmak için tıklayın! Son tarih 29 Ekim!
Bakiye Ekle

PUBG MOBILE x JUJUTSU KAISEN İş Birliği Çok Yakında!

PUBG Mobile x Jujutsu Kaisen işbirliği tarihi resmen açıklandı!

Tencent, PUBG Mobile x Jujutsu Kaisen işbirliği tarihini resmen açıkladı. Bu crossover, Ağustos 2021’de Zaha Hadid ve Alan Walker işbirliğiyle duyuruldu. Jujutsu Kaisen oyuna eklenecek tek crossover oldu ve sonunda duyuruldu.

Şu anda PUBG topluluğunda en çok konuşulan şey işbirlikleri. Geçen yıl Arcane, Liverpool FC ve Baby Shark gibi ünlü isimlerle iş birliği yapan Tencent, 2022’de oyuncular için bazı büyük sürprizler de planladı. Yıla Spiderman crossover ile başlayan oyun, karakterleri karşılamaya hazır. oyunda Jujutsu Kaisen.

PUBG Mobile x Jujutsu Kaisen işbirliği

PUBG Mobile x Jujutsu Kaisen işbirliği tarihi resmen açıklandı

Jujutsu Kaisen yakında oyuna giriyor!

PUBG Mobile x Jujutsu Kaisen işbirliği, PUBG Mobile 2021 Team Up yarışmasının canlı yayınında duyuruldu, ancak bu işbirliğinin çıkış tarihi ve ödülleri yetkililer tarafından açıklanmadı. Tencent, çıkış tarihini sosyal medya hesaplarında resmi olarak açıkladığı için hayranlar nihayet rahat bir nefes alabilirler.

PUBG Mobile x Jujutsu Kaisen işbirliği 15 Şubat 2022’de (UTC +0) oyuna girecek. BGMI 1.8.5 güncellemesinin yama notlarında da ortaya çıktığı gibi, Arcane crossover’a benzer şekilde anime serisinin 4 ana karakteri oyunda görülecek. BGMI, Hindistan’a özel PUBG Mobile olduğundan, PUBG Mobile’da benzer özelliklerin görüleceğini varsaymak güvenlidir.

Oyuncular Jujutsu Kaisen temalı oyun moduna geçtiğinde, Jujutsu Kaisen’in dört ana karakteri başlangıç ​​adasında bulunacaktır. Bu mod, PUBG Mobile x Jujutsu Kaisen işbirliğinin birincil cazibesidir. 4 ana karakter aşağıda belirtilmiştir:

  • Yuji Itadori
  • Gojo Satoru
  • Fushiguro Megumi
  • Kugisaki Nobara

Hazine kutuları haritanın farklı bölgelerine dağılmış olacak ve bu kutuların yerleri, Döngü istatistiklerinde bulunan Sukuna’nın parmaklarının yardımıyla bulunabilir. Oyuncular ayrıca kafatası bombalarıyla patronları çağırabilir, gelişmiş malzemeler elde etmek için onları yenebilir.

PUBG Mobile x Jujutsu Kaisen işbirliğinin herhangi bir özel etkinliğinin oyunda bulunup bulunmayacağı bilinmiyor, ancak önceki trendler göz önüne alındığında oyuncuların özel oyun içi ödüller alabilmesi bekleniyor.

PUBG Mobile x Jujutsu Kaisen işbirliği tarihi resmen açıklandı

Jujutsu Kaisen karakterleri

Jujutsu Kaisen 2021’de tüm zamanların en çok satan mangalarından biri haline gelen popüler bir Japon manga serisidir. Son filmi Jujutsu Kaisen 0, farklı ülkelerde gişe rekorları kırıyor. PUBG Mobile’daki bu iş birliği, diğer oyuncular kadar anime hayranlarını da heyecanlandırdı.

Hızlı
Teslimat

7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleşir.

Güvenli
Alışveriş

3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

Uygun
Fiyat

İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

Müşteri
Memnuniyeti

Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Oyuncu Mağazası Sepet (0) Bakiye Yükle İlan Ekle Canlı Destek
Arkadaşını Getir Kazan PVP Server Bakiye Yükle Yayıncı Başvurusu Yap