PUBG NEW STATE NE ZAMAN ÇIKIYOR ?
Yetkili Satıcı
1000 TL değerindeki İnstagram çekilişimize katılmak için tıklayın! Son tarih 29 Ekim!
Bakiye Ekle

PUBG NEW STATE NE ZAMAN ÇIKIYOR ?

PUBG New State Ne Zaman Çıkacak?

Geçtiğimiz günlerde PUBG Studio tarafından oyun severlerin yüzünü güldürecek bir haber geldi. PUBG New State’in 2021 yılında çıkış yapacağı duyuruldu. PUBG: New State'in Kıdemli Yapımcısı MinKyu Park, “Önceki oyunların hayran desteği ve büyük başarısı göz önüne alındığında, dünya çapında battle royale türünde devrim yaratan bir sonraki oyunu bu marka içinde oluşturup sunabilmek bizi mutlu ediyor. Mobil oyunun sınırlarını zorlayan bir deneyim oluşturarak bu mirası baz almak istiyoruz. Ekibimizin küresel bir ürün geliştirmek için bir araya gelmesini izlemek harika bir deneyimdi ve bu yıl içinde piyasaya sürüldüğünde tüm kitlelere hitap edeceğinden eminiz.” diyerek görüşlerini belirtti.

PUBG New State iOS ve Android cihazlarda free-to-play deneyimi sunacak. Oyunun ön kayıtları başladı, ön kayıt yaptıran kullanıcılar kalıcı kostüme sahip olabilecek. Google Play’den ön kayıt yapabilirsiniz. App Store ön kayıtları henüz başlamadı, ileri bir tarihte açıklanacak.

Yeni oyun haberini duyan bazı kullanıcıların kafası karıştı. PUBG New State, PUBG Mobile 2’mi? PUBG Mobile bitiyor mu? Yeni oyun ile PUBG Mobile arasında bağlantı var mı? PUBG Mobile uygulamasında hesabım var, yeni oyun gelince bu hesap ne olacak? Bu gibi sorulara açıklık getirelim, doğru bilinen yanlışları düzeltelim arkadaşlar. PUBG Newstate, PUBG Mobile 2 uygulaması değil, yepyeni bir oyun. PUBG New State bilgisayarda oynadığınız PUBG’nin mobil versiyonu. PUBG Mobile uygulaması hesabınız ile bir bağlantısı yok, her iki oyunu da oynayabilirsiniz.

PUBG New State 2051’e yakın bir gelecekte, yeni bir haritada geçiyor. Oyunun tanıtım videosunda havada uçuşan drone’lar, yeni arabalar ve silahlar görüyoruz. Oyunda yaşanan olaylar, 2051 yılı atmosferini hissettiriyor. Diğer taraftan bazı şeyler değişmemiş, örneğin evler.

Oyuncuların nihai amacı hayatta kalmak. Mücadeleye az sayıda ekipman ile başlıyorsunuz ve oyunda son oyuncu kalana kadar oyun oynanabilir alanlar daralıyor. Bu süre içerisinde rakiplerinizi elemek için ekipman aramanız ve hayatta kalmanız gerekiyor.

PUBG New State, grafiksel tasarımı ile oyunculara detaylı ve pürüzsüz bir savaş alanı sunuyor. Ayrıca, oyundaki oynayış efektleri (hareket kombinasyonları) ve ekipmanlar ile oyuncular eksiksiz battle royale deneyimini doğrudan yaşayacak.

 

PUBG Mobile ve PUBG State Rekabeti

PUBG State ve PUBG Mobile arasında bir rekabet ortamının gelişeceği öngörülebilir bir durum. 2 oyunun rekabet ortamından kimin karlı çıkacağını kestiremiyoruz ama rekabetin oyuncuların işine yarayacağı kesin. Çünkü her iki taraf, daha iyi bir oyun deneyimi sunmak, pazardaki kar payını arttırmak için gerekli iyileştirmeleri ve geliştirmeleri yapacaktır.

Hızlı
Teslimat

7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleşir.

Güvenli
Alışveriş

3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

Uygun
Fiyat

İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

Müşteri
Memnuniyeti

Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Oyuncu Mağazası Sepet (0) Bakiye Yükle İlan Ekle Canlı Destek
Arkadaşını Getir Kazan PVP Server Bakiye Yükle Yayıncı Başvurusu Yap