Riot Kampüs Elçileri Programı Nedir?
Yetkili Satıcı
1000 TL değerindeki İnstagram çekilişimize katılmak için tıklayın! Son tarih 29 Ekim!
Bakiye Ekle

Riot Kampüs Elçileri Programı Nedir?

Üniversite öğrencileri, Türkiye’deki geniş League of Legends: Wild Rift topluluğunun önemli bir parçasını oluşturmaktadırlar. Bu kapsamda üniversitelerde League of Legends: Wild Rift ve espor ile ilgilenen oyunculara destek olmak amaçlı oyun deneyimini geliştirmek aynı oranda önem taşıyor. Riot Kampüs Elçileri, üniversitelerde belirlenmiş elçiler ile birlikte çalışarak bunu yapılmasına olanak sağlayan bir projedir.

Riot Games ile birlikte üniversitelerinde League of Legends: Wild Rift’in ve esporun bilinirliğini arttıracaklar. Okullarındaki oyuncuların şikayetlerini, önerilerini dinleyecek ve Riot Games’e aktaracaklar. Farklı üniversitelerdeki League of Legends: Wild Rift oyuncularının sesini daha iyi duyabilmek ve onları daha doğru anlayabilmek için Riot Games'e yardımcı olacaklar.

Riot Kampüs Elçileri etkinlikler organize edecekler. Program kapsamında düzenlenen etkinliklerin gerçekleşmesinde sorumluluk alacaklar. Üniversite espor takımı oluşturacaklar; güz, bahar ve yaz dönemlerinde düzenlenen üniversiteler arası espor turnuvalarına oyuncu ve takım çıkaracaklar.

Kampüs Elçileri Programı’na dair kafanıza takılan sorular için [email protected] adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Riot Games, Riot Kampüs Elçileri ile üniversitelerle yeni döneme dolu dolu başlamak için çok heyecanlı olduklarını belirttiler. Bizler de bu projenin sonuçlarını ilerleyen günlerde sizlere aktarıyor olacağız.

 

Riot Kampüs Elçileri Programı (KEP) Nedir?

League of Legends: Wild Rift’in heyecan dolu, rekabeti yüksek atmosferini üniversitelere taşıyan Riot Kampüs Elçileri programı, yeni sezona merhaba diyor!

Keşke üniversitemde League of Legends: Wild Rift ve e-spor daha çok bilinse, etkinlikler planlansa, turnuvalar düzenlense, ödüller dağıtılsa, hayat bayram olsa mı diyorsun? Bu hayali gerçeğe dönüştürecek o kişi neden sen olmayasın? Riot Kampüs Elçileri programı kapsamında okuduğun üniversitenin elçisi olmak için başvuru yalnız bir tık uzağında: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc2x83S0vY5PjQcJNPy8e-ztQKLEG042GUdmtYqSStWyoU9dw/viewform

Kimler başvurabilir?

Üniversitesinde mevcut Kampüs elçisi olmayıp aktif öğrenim gören tüm lisans ve ön-lisans öğrencileri bu programa başvurabilir.

Halihazırda var olan Kampüs elçilerine ulaşmak için ise seni böyle alalım: https://discord.gg/AZZX6Pjmsy

 

Sen de hızlı ve güvenilir şekilde LoL RP satın almak için hemen tıkla

Bizleri sosyal medyalarımızdan takip edebilir, güncellemelerden ve çekilişlerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Vatangame Resmi Instagram Hesabı 

Vatangame Resmi Linkedin Hesabı 

Vatangame Resmi Youtube Hesabı

Vatangame Resmi Tiktok Hesabı

Vatangame Resmi Twitter Hesabı

Hızlı
Teslimat

7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleşir.

Güvenli
Alışveriş

3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

Uygun
Fiyat

İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

Müşteri
Memnuniyeti

Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Oyuncu Mağazası Sepet (0) Bakiye Yükle İlan Ekle Canlı Destek
Arkadaşını Getir Kazan PVP Server Bakiye Yükle Yayıncı Başvurusu Yap