Rise Online NFT Karakter Alış-Satışı Nasıl Yapılır? 1000 TL değerindeki İnstagram çekilişimize katılmak için tıklayın! Son tarih 29 Ekim!
Bakiye Ekle

Rise Online NFT Karakter Alış-Satışı Nasıl Yapılır?

NFT nedir?

⦁    Tam adı Non-Fungible Token olan NFT, karşılıksız token anlamına gelir. Bu yalnızca size ait ve türünün tek örneği olan bir dijital varlık olduğunu göstermektedir. Hem finans hem de sanat dünyasında popüler hale gelen NFT, dijital ürünlerin sahipliğini kanıtlayabilen benzersiz bir tanımlayıcıdır. 
⦁    NFT teknolojisi, müzik, oyun ve film gibi sanat eserlerinin değiştirilmesini ya da taklit edilmesini zorlaştırır. NFT, kopyalanması mümkün olmayan dijital bir imzaya sahiptir. Bu özellik NFT'i popüler hale getirmiştir.

Rise Online NFT karakter alış-satışı MetaMask üzerinden yapılmaktadır. Peki nedir bu Metamask?

⦁    MetaMask, Ethereum blok zinciri ile etkileşim kurmak için kullanılan bir kripto para cüzdanıdır. Kullanıcıların, daha sonra merkezi olmayan uygulamalarla etkileşim kurmak için kullanılabilecek bir tarayıcı eklentisi veya mobil uygulama aracılığıyla Ethereum cüzdanlarına erişmelerine olanak tanır. 
⦁    MetaMask, kullanıcıların hesap anahtarlarını depolamasına ve yönetmesine, işlemleri yayınlamasına, Ethereum tabanlı kripto para birimleri ve jetonları gönderip almasına ve uyumlu bir web tarayıcısı veya mobil uygulamanın yerleşik tarayıcısı aracılığıyla merkezi olmayan uygulamalara güvenli bir şekilde bağlanmasına olanak tanır.

En hızlı, ucuz ve güvenilir şekilde karakter almak isterseniz doğru adres Vatangame.com'dur. 

Metamask'tan NFT Karakter Alış Satışı Nasıl Yapılır?

1- Metamask.io üzerinden Chrome tarayıcınıza Metamask'ı kurunuz.
2- Size verilen 12 kelimeden oluşan Gizli Kurtarma İfadesi'ni sırasıyla not ediniz.
3- Gizli kurtarma ifadelerini sırasıyla seçiniz ve işlemi tamamlayınız.
4- Açılan sayfanın sağ üst kısmında bulunan Ethereum Ana Ağı yazan bölüme tıkladıktan sonra Ağ Ekle butonuna tıklayınız.


5- Girmemiz gereken bilgiler sırasıyla şu şekildedir;
    Ağ Adı: ......
    Yeni RPC URL adresi: ......
    Zincir Kimliği: .....
    Para Birimi Sembolü: AVAX
    Blok Gezgini URL Adresi: .......
6- Kırmızı ile seçili alana tıklayarak, size ait Avax Cüzdan adresinize ulaşabilirsiniz. Bu adres hem satıcı, hem alıcı için önemlidir. İşlem sırasında iki taraftan da talep edilecektir.
7- Metamask'ınızı Rise Online hesabınıza bağlamak için https://riseonlineworld.com/ sitesine giriş yapınız. Ardından sağ üstte bulunan Hesabım butonuna tıklayınız ve  Cüzdan Bağlantısı  yazan yeri seçiniz. Adres Bağlantımı Güncelle butonuna tıklayınız ve imzalama işlemini tamamlayınız. Resimlerde gösterildiği şekilde kurulumu yapınız. (Lütfen dikkat ediniz. Aynı Cüzdan ile eşleştirme yapmazsanız sorun yaşayabilirsiniz.)
8- Metamask'ınızı NFT Market hesabınıza bağlamak için öncelikle https://marketplace.riseonlineworld.com/?tab=0 sitesine giriş yapınız. Ardından sağ üstte bulunan Connect Wallet  butonuna tıklayınız ve imzalama işlemini tamamlayınız. Resimlerde gösterildiği şekilde kurulumu yapınız. (Lütfen dikkat ediniz. Aynı Cüzdan ile eşleştirme yapmazsanız sorun yaşayabilirsiniz.)

Karakter Nasıl NFT'ye Dönüştürülür? 
1- Rise Online World Market üzerinden NFT Character Scroll eşyası satın alınız.
2- NFT yapacağınız karakter haricinde yan karakterinize giriş yapınız. Ardından NFT Character Scroll eşyasınız üzerinize alınız. Eşyanın üzerine mouse ile sağ click yaparak Export edeceğiniz pencereyi açınız. Export etmek istediğiniz karakteri seçerek işlemi tamamlayınız. 
3- Export işlemi tamamlandığında NFT’niz hesabınıza bağlı olan cüzdan adresine gönderilecektir. İşlemin teyidi için https://marketplace.riseonlineworld.com bağlantısından veya Rise Online World Resmi Sitesi, Cüzdan Bağlantısı üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Karakterinizi NFT’ye Çevirme Şartları
⦁    Hesabınızda cüzdan bağlantısı yapılmış olması gerekmektedir. (Hesabınıza bağlı olan cüzdana erişiminizin olduğunu teyit ediniz.)
⦁    Dönüştürme sırasında envanterinizde maksimum 1 adet Soulbound eşya bulunabilir.
⦁    Cezalı karakterler NFT olarak dönüştürülemez. ( Atak Kısıtlaması, Mute Cezası vb. )

 

Sen de hızlı ve güvenilir şekilde Karakter satın almak için hemen tıkla! 
Bizleri sosyal medyalarımızdan takip edebilir, güncellemelerden ve çekilişlerimizden anında haberdar olabilirsiniz.


Vatangame Resmi Instagram Hesabı 

Vatangame Resmi Linkedin Hesabı 

Vatangame Resmi Youtube Hesabı

Vatangame Resmi Tiktok Hesabı

Vatangame Resmi Twitter Hesabı


 

Hızlı
Teslimat

7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleşir.

Güvenli
Alışveriş

3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

Uygun
Fiyat

İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

Müşteri
Memnuniyeti

Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Oyuncu Mağazası Sepet (0) Bakiye Yükle İlan Ekle Canlı Destek