UZUN ZAMANDIR BEKLENEN ''GECE PAZARI'' OYUNSEVERLERLE BULUŞUYOR. BEKLENEN GÜN GELDİ!
Yetkili Satıcı
1000 TL değerindeki İnstagram çekilişimize katılmak için tıklayın! Son tarih 29 Ekim!
Bakiye Ekle

UZUN ZAMANDIR BEKLENEN ''GECE PAZARI'' OYUNSEVERLERLE BULUŞUYOR. BEKLENEN GÜN GELDİ!

Riot Games'in Valorant'a yaptığı en iyi güncellemelerden biri olan, oyunculara indirimli fiyatlara gelişigüzel şahane yeni görünümler sunan dönemsel mağaza olarak nitelendirebileceğimiz Gece Pazarı tekrar kullanıcıların erişimine açıldı.

 

 

League of Legends'ın Sana Özel Mağaza”dan ilham aldığı bu özellik, dünyanın dört bir yanındaki oyuncular için bir etkinlik haline geldi.

 

Gece pazarı nedir?

 

Bir sonraki Gece Pazarı ne zaman olacak?

 

Volarant Gece Pazarı hakkında bilmeniz gereken her şeyi sizler için açıklıyoruz.

Mağaza her ay uyarı vermeden ortaya çıkıyor ve çevrimiçi olarak çok fazla heyecan yaratıyor.  Canlı yayında oyuncular, belirli koleksiyonlardan bıçak ve silah kaplamaları gibi bazı rastgele ürünleri indirimli olarak alma şansına sahip oluyorlar. Öyle ki daha önce satın aldığınız ürünleri takas etme seçeneği de bulunuyor.

 

VALORANT GECE PAZARI'NA NASIL ERİŞİLİR?

Gece Pazarı kullanıcılara açıldığında, ana menünün sol tarafında, burada olduğunu söyleyen bir uyarı göreceksiniz. Buna tıkladığınızda mağazaya yönlendirileceksiniz, daha sonra ise her bir karta tıklayarak o aya ait görünümlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Herhangi bir şey satın almamaya karar verirseniz ve sonra Gece Mağazasına geri dönmek, ipucu ortadan kalkacağı için biraz zor olabilir. Bunun yerine, ekranınızın sağ üst köşesinde mağaza sekmesinin yanında bulunan tarot görünümlü kartı tıklayabilirsiniz.

 

 

HANGİ VALORANT GECE PAZARI GÖRÜNÜMLERİ SUNULACAK?

Gece Pazarını açtığınızda size hangi görünümlerin sunulacağını tahmin etmenin bir yolu yok, ancak altı görünüm garantiniz var – her biri farklı silahlar için.

Tahmin edersiniz ki Gece Pazarı açıldığında size hangi görünümlerin kullanıcıya sunulacağını söylememiz neredeyse imkansız. Ancak kesin olarak her biri farklı silahlar olmak üzere altı görünümün sizlere sunulacağını iletebiliriz.

 

VALORANT GECE PAZARI GÖRÜNÜMLERİMİ YENİDEN ALABİLİR MİYİM?

Hayır, Valorant Gece Pazarı görünümlerinizi değiştirmeyi talep edemezsiniz. Sunulan görünümler, o ay alma şansınız olan tek görünümlerdir diyebiliriz. Farklı görünümler istiyorsanız, bir sonraki Gece Pazarı'na kadar beklemeniz gerekecek.

 

 

Volarant Gece Pazarı için bilmeniz gerekenler şimdilik bu kadar. 19 Mayıs ile 1 Haziran arasında sürecek Gece Pazarı için koltuğunuza oturun ve muhteşem indirimlerin tadını çıkarın.

 

Hızlı ve güvenilir VP için bizleri ziyaret edin:

https://www.vatangame.com/oyunlar/valorant-vp

 

 

Daha fazla oyun haberi ve çekilişleri için bizi Instagram(link)'da takip ettiğinizden emin olun.

Hızlı
Teslimat

7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleşir.

Güvenli
Alışveriş

3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

Uygun
Fiyat

İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

Müşteri
Memnuniyeti

Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Oyuncu Mağazası Sepet (0) Bakiye Yükle İlan Ekle Canlı Destek
Arkadaşını Getir Kazan PVP Server Bakiye Yükle Yayıncı Başvurusu Yap