Valorant 5. Bölüm 3. Kısım'daki Yenilikler
Yetkili Satıcı
1000 TL değerindeki İnstagram çekilişimize katılmak için tıklayın! Son tarih 29 Ekim!
Bakiye Ekle

Valorant 5. Bölüm 3. Kısım'daki Yenilikler

5. Bölüm 3. Kısım'da Valorant saflarına yeni bir ajan katılıyor: Harbor. Takımınızı bu Kontrol Uzmanıyla tamamlayabilir ve rakiplerinizin bölgelere resmen kulaç atarak girmeye çalışmalarına şahit olabilirsiniz. Yepyeni bir ajan çıkmasının heyecanına kapılıp yeni Savaş Bileti'ni, İyon kaplama setinin dönüşünü ve dahasını kaçırmayınız!


YENİ AJAN: HARBOR
Hindistan'ın kıyılarından gelen Kontrol Uzmanı Harbor, dalgalara hükmederek takım arkadaşlarını koruyor ve karşısına çıkan düşmanları alt ediyor. Gerçek bir gayzerle rakiplerinizi sarsın, Dalgakıran ve Çağlayan'la hem görüşlerini engelleyin hem de yollarını kesin. Merak etmeyin, rakipleriniz bu yetenekleri beklemeyecek, hatta bekleyemeyecek.


YENİ KAPLAMA SETİ: İYON GERİ DÖNÜYOR (19 Ekim)
İyon çağı tekrar başlıyor ve bu set eskisinden çok farklı olacak. İyon tarzını yansıtan bir Vandal, Ares, Spectre, Frenzy ve bir de Karambit yakın dövüş silahıyla koleksiyonunuzun görünüşünü değiştirebilirsiniz. Üstelik kaplamalarınızı her biri kendine özel birer bitiriş animasyonuna sahip 3 farklı kaplama stilinden birine geliştirebilirsiniz.


5. BÖLÜM 3. KISIM SAVAŞ BİLETİ (19 Ekim)
Yeni bir kısım geliyor. Yeni bir kısım ile yeni bir Savaş Bileti demek oluyor. Olay Basit spreyi, Vur Bakalım uğuru ve Yıldız Serüveni Ghost'la koleksiyonunuzu canlandırabilirsiniz.
Savaş Bileti'ne, VALORANT topluluğunun üyelerinden Corbin'in anısına tasarlanan Corbin'in Yıldız Işığı silah uğuru da bedelsiz eşya olarak dahil olacak. Corbin'in Yıldız Işığı silah uğurunu tasarlarken hem Corbin'den ve Corbin'in abisinden ipuçları aldık hem de Make-A-Wish Foundation tarafından Corbin olarak adlandırılan yıldızın koordinatlarına uğurda yer verdik. Bunun dışında Riot Games olarak biz de Corbin vefat etmeden kısa bir süre önce ailesi tarafından başlatılan C-Squad Foundation'a Riot Games Toplumsal Etki Fonu aracılığıyla bağış yapacağız. Parlayadur, Corbin.
VALORANT oynayarak havalı ödüller kazanmak için 3. Kısım Savaş Bileti'ni kapın. Bu ödüllere Rün Cevheri Odin, Breach Onaylıyor spreyi ve İridyum Bıçağı da dahil.


İYİLİĞİ PAYLAŞ // 2022 PAKETİ
İyiliği Paylaş Paketi geri döndü! 16 - 30 Kasım tarihleri arasında İyiliği Paylaş // 2022 Paketi'ndeki silah kaplamalarından elde edilen gelirlerin %50'si ve aksesuarlardan elde edilen gelirlerin %100'ü ImpactAssets işbirliğiyle Riot Games Toplumsal Etki Fonu'na aktarılacak.

 

Sen de hızlı ve güvenilir şekilde Valorant VP satın almak için hemen tıkla
Bizleri sosyal medyalarımızdan takip edebilir, güncellemelerden ve çekilişlerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Vatangame Resmi Instagram Hesabı 

Vatangame Resmi Linkedin Hesabı 

Vatangame Resmi Youtube Hesabı

Vatangame Resmi Tiktok Hesabı

Vatangame Resmi Twitter Hesabı

Hızlı
Teslimat

7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleşir.

Güvenli
Alışveriş

3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

Uygun
Fiyat

İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

Müşteri
Memnuniyeti

Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Oyuncu Mağazası Sepet (0) Bakiye Yükle İlan Ekle Canlı Destek
Arkadaşını Getir Kazan PVP Server Bakiye Yükle Yayıncı Başvurusu Yap