VATANGAME ÖZEL KASA KUPONU VEYA OYUN İÇİ ÖĞE 1000 TL değerindeki İnstagram çekilişimize katılmak için tıklayın! Son tarih 29 Ekim!
Bakiye Ekle

VATANGAME ÖZEL KASA KUPONU VEYA OYUN İÇİ ÖĞE

VATANGAME ÖZEL: KASA KUPONU VEYA OYUN İÇİ ÖĞE

Şimdi PUBG MOBILE UC’ni VATANGAME ID ile Yükle


VATANGAME Özel Kasa Kuponu ve Oyun İçi Öğe Kazan

Yepyeni Sezon 15 Royale Pass ile asların en iyisi ol. Samuray Ops Kıyafeti, Silverstar Kıyafeti ve Gölge Suikastçısı Kıyafeti dahil olmak üzere farklı samuray temalı ödüllerin seviyesini yükselt ve kilidini aç. Sınırlı bir süre için, PUBG MOBILE UC'nizi vatangame.com ile yüklediğinde ödülleri kazanacaksın.

Photo by VatanGame on October 03, 2020. Görüntünün olası içeriği: şunu diyen bir yazı 'PUBG MOBILE Midasbuy PUBG VatanGame .com VATANGAME İLE UC YÜKLE KASA KUPONLARI VE OYUN içi EŞYALAR KAZAN'.
 

30 Eylül Çarşamba saat 11:00’dan , 14 Ekim Çarşamba saat 23:59’a  kadar, bu özel oyun içi öğeleri kazanmak için PUBG MOBILE UC'nizi vatangame ile yükle:

 Özel Oyun İçi Öğe  Tutar
 Klasik Kasa Kuponu X1 78 TL (700+70 UC)
 Fashionista Kar Gözlükleri X1  195 TL (1750+263 UC)
 Goth Punk Seti (30d) X1  386 TL (3500+700 UC)
 Çöl Askeri Seti (30d) X1  764 TL (8750 UC)

Her hesap, aynı fiyat kademesi için bonus öğe teklifini yalnızca bir kez alabilir (Kasa Kuponu / Oyun İçi Öğe). Bonus öğe, yukarıdaki UC miktarlarından herhangi birini yalnızca vatangame üzerinden yapılan yüklemeden sonra oyun gelen kutunda verilecektir.

vatangame ile Nasıl UC Yüklenir

pubg mobile Katagorilerinden kampanyalı ürünleri seç.Bakiyeni yükle ürünü sepetine ekle ve alışverişini tamamla.
 

Yeni Erangel haritası and bonus itemler

AKM, VSS, Thompson ve diğer oyun içi öğeler için özel silah görünümleri Sezon 15 Royale Pass'tan alınabilir. Samurai Ops Kıyafeti ve Samurai Ops Headgear'ı kazanmak için en yüksek rütbeye ulaş.

 

 

 

 

 

Yepyeni Erangel haritası ile PUBG MOBILE'da Yeni Çağ'a tanık ol. Sosnovka Askeri Üssü, Köşk ve Mylta Power için tamamen yeni bir yerleşim planı ve Georgopol'daki yedi yeni depo dahil olmak üzere ünlü yerler yeniden çalışıldı. Livik için yepyeni haritaya özel ateşli silah: M1014 ile rakiplerinizi ortadan kaldır ve olağanüstü bir yakın mesafe savaş deneyiminin keyfini çıkar.

 

Hızlı
Teslimat

7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleşir.

Güvenli
Alışveriş

3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

Uygun
Fiyat

İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

Müşteri
Memnuniyeti

Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Oyuncu Mağazası Sepet (0) Bakiye Yükle İlan Ekle Canlı Destek