VODAFONE FREEZONE ZULA TURNUVASI EŞLEŞMELERİ BELLİ OLDU VATANGAME'den Karne Hediyesi Çekilişine katılmak için tıkla ve discord adresine katıl ! Sepetim (0)
TikTok
Instagram
Youtube
İletişim : 0850 308 38 70
Canlı Desteğe Bağlan

VODAFONE FREEZONE ZULA TURNUVASI EŞLEŞMELERİ BELLİ OLDU

GÜNCELLEME | KURAL İHLALi  
KaraM50`eSports takımı gerçekleştirdiği kural ihlali sebebiyle Vodafone Freezone Zula Turnuvası'ndan diskalifiye edilmiştir.(18.07.2020)

Vodafone Freezone Zula Turnuvası'nda klanların büyük mücadelesi başlıyor. Kısa sürede yoğun bir ilgiyle karşılanan Vodafone Freezone Zula Turnuvası'nda mücadele etmeye hak kazanan 128 takım ve eşleşme tablosu belli oldu. Eşleşme tablosuna ve maç programına BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.

128 Takım Neye Göre Seçildi?

Vodafone Freezone Zula Turnuvası'nda yer almaya hak kazanan 128 takım, 08.07.2020 ile 12.07.2020 tarihleri arasındaki aktif klan sıralamasına göre seçildi. Aktif klan sıralaması, belirtilen tarih aralığında Klan Sunucusu'nda en fazla puan kazanan takımların sıralaması anlamına geliyor. Başvuru yapan takımlar arasında bu puana göre ilk 128 takım içinde yer alan takımlar Vodafone Freezone Zula Turnuvası'nda yer almaya hak kazandılar.

Maçlar Ne Zaman Oynanacak?

Vodafone Freezone Zula Turnuvası'nda maçlar 20:00 ile 22:30 saatleri arasında oynanacak. Turnuva 14.07.2020 tarihinde başlayacak ve maç programları günlük olarak espor.zulaoyun.com internet adresinin yanı sıra Zula Oyun Espor resmi instagram sayfasından da duyurulacak.

Kural Listesine Nereden Ulaşabilirim?

Vodafone Freezone Zula Turnuvası'nın kural listesine BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsin. Yaşanabilecek sorunları en aza indirmek adına bütün takımların turnuva öncesinde kural listesini en az bir kez gözden geçirmesini öneriyoruz.

Canlı Yayın

Vodafone Freezone Zula Turnuvası'nın Yarı Final ve Final karşılaşmaları Zula Oyun Espor resmi YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak.