Rise Online World İtem Al & Sat | Vatangame
Yetkili Satıcı
1000 TL değerindeki İnstagram çekilişimize katılmak için tıklayın! Son tarih 29 Ekim!
Bakiye Ekle

Rise Online World

Son Satılanlar
İlanlar ilan bulundu 3036609 kez görüntülendi
Aranacak Kelime
Fiyat Aralığı

Hızlı Teslimat İlanları

Rise Online World İtem

Rise Online Oyuncu Pazarı

Oyun oynayarak para kazanmanızın bir yolu da eşya alıp satmak. Rise Online oldukça kapsamlı bir oyun olarak oyuncuları karşılıyor. Oyunda pek çok eşya bulunuyor. Savaşlarda avantaj sağlayabileceğiniz veya rakiplerinize güç gösterisi yapabileceğiniz gösterişli eşyalar bu macerada sizleri bekliyor.

Oyun içerisinde kazandığınız NFT’leri alıp satabileceğiniz gibi eşyaları, takıları veya büyüleri de alıp satabiliyorsunuz. Üstelik bunu açık bir pazarda yapıyorsunuz. Satmak istediğiniz eşyaya bir fiyat belirleyerek pazara koymanız gerekiyor. Eşyalarınızı güvenle alıp satabilirsiniz. Burada buluşan oyuncular pazarlık yapabiliyor ve para kazanabiliyorlar.

MMORPG oyunlarında kazanılan eşyalar satılabiliyordu. Bu durum oyuncular arasında oldukça beğenilmişti. Çünkü kazandığınız veya geliştirdiğiniz eşyadan para kazanabiliyordunuz. Ayrıca bunun açık bir pazarda yapılıyor olması ticaret ruhunu besliyordu. Eşyalarınızı veya büyülerinizi satabileceğiniz gibi alabildiğinizi de belirtmeliyim. Eğer oyunda karakterinizi geliştirmek için bir eşyaya ihtiyacınız varsa bunu pazarda satan oyunculardan satın alabilir ve hiç beklemeden karakterinizi geliştirmek için kullanabilirsiniz.

Rise Online İtemlerini Satarak Nasıl Para Kazanılır?

Öncelikle bunun için oyuncu pazarının bulunduğu platforma kaydolmalısınız. Ardından bilgilerinizi girdikten sonra Rise Online hesabınızda bulunan eşyalarınızı satışa çıkarabilir veya yeni eşyalar edinebilirsiniz.

Vatangame bu konuda oldukça hızlı ve gelişmiş özellikler sunuyor. Öncelikle eşyanıza piyasada bulunan diğer eşyalara da göz atarak bir fiyat belirlemelisiniz. Ardından eşya özelliklerini belirtmelisiniz.

 • Eşyanın Artısı

 • Dual veya Tek Oluşu

 • Set olup olmadığı

 • İtem türü

  Özelliklerini belirttikten sonra eşyanızı satışa çıkarabilirsiniz. Ayrıca eşyaya açıklama da ekleyebilirsiniz. Bu bilgiler eşya satın almak isteyen oyunculara yol gösterecektir.

  Rise Online İtem Al

  Tıpkı satış işleminde olduğu gibi burada da oldukça basit adımlar izleyeceksiniz. İhtiyacınız olan eşyayı bulmak için filtreleme özelliğini kullanabilirsiniz. Fiyat belirterek, kelime belirterek veya eşyanın özelliklerini belirterek istediğiniz eşyayı dakikalar içerisinde bulabilirisiniz.

  Aradığınız eşyayı bulduğunuzda bunu satan oyuncu profiline göz gezdirme şansına sahipsiniz. Satıcının kaç başarılı ve kaç başarısız satış yaptığını görebilirsiniz. Satıcıya mesaj veya SMS gönderebilir, eşya hakkında bilgi alabilir veya pazarlık yapabilirsiniz. Satıcının daha önceden yaptığı satışlar için yapılan yorumları da inceleyebileceğinizi unutmayın.

MMORPG Oyunlarda Eşya Satışı

Bu türdeki oyunlarda oyunda başarı almanızı ve savaşları kazanmanızı sağlayan birçok eşya bulunuyor. Bu eşyaların alışverişini gerçek bir pazarda yapmak oldukça keyifli olabiliyor. Aynı zamanda eşyalarınızı TL karşılığında satıp gelir elde edebiliyorsunuz.  Türk yapımı olan MMORPG oyun Rise Online, karakterinizi geliştirmeniz gereken bir oyun. Oyuncular karakterlerini geliştirmek için durmadan ticaret yapıyor. Bu sayede hem oyun içerisinde hem de pazarda bir rekabet ortaya çıkıyor. Karakterinizde eksik olan eşyaları satın alarak oldukça kısa bir süre içerisinde kendinizi geliştirebilirsiniz. Vatangame ile bunu tamamen güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Hızlı
Teslimat

7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleşir.

Güvenli
Alışveriş

3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

Uygun
Fiyat

İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

Müşteri
Memnuniyeti

Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Oyuncu Mağazası Sepet (0) Bakiye Yükle İlan Ekle Canlı Destek
Arkadaşını Getir Kazan PVP Server Bakiye Yükle Yayıncı Başvurusu Yap