Referans Sistemi Sözleşmesi
Yetkili Satıcı
1000 TL değerindeki İnstagram çekilişimize katılmak için tıklayın! Son tarih 29 Ekim!
Bakiye Ekle

Referans Sistemi Sözleşmesi


1.TARAFLAR
1.1 İş bu sözleşme, Canlı yayın ve Videoların üreticisi konumundaki YAYINCI ile Referans sisteminin kurucusu www.vatangame.com arasında yapılmaktadır.
1.2 İşbu sözleşme telif hakkı yayıncının  kendisine ait olan çalışmanın esaslarını belirlemek üzere hazırlanmıştır. YAYIN ile daha sonra Video haline getirilecek olan, yayınlanmış ve/veya yayınlanmamış YAYIN kastedilmektedir.

2. SÖZLEŞMENİN SÜRESİ
2.1 vatangame.com ile yayıncı arasında yapılan bu sözleşme kabul edildiği tarihten itibaren taraflar sözleşmeyi fesh edene kadar geçerlidir. 

3. SÖZLEŞMENİN VATANGAME.COM'a KURALLARI

3.1 vatangame.com, YAYINCI nın getirdiği her (bir) üye'de 0.40 krş yayıncı bakiyesine eklemek zorundadır.
3.2 vatangame.com,Yayıncı 200 üye'ye ulaştığında Çekilişlerde dağıtabileceği ilgili oyun platformunun e-pin kodu miktarı kadar site bakiyesi vermek zorundadır.
3.3 vatangame.com, Yayıncı'ya her 200 üyede Çekilişlerde dağıtabileceği ilgili oyun platformunun e-pin kodları miktarı kadar site bakiyesi vermek zorundadır.
3.4 vatangame.com Yayıncı referans koduyla gelen TAKİPÇİ'ye %5.lik İlk alışverişinde indirim yapmak zorundadır.
3.5 vatangame.com'un YAYINCININ Referans başvurusunu onayladığı tarihten itibaren kuraları ihmal etmesi durumunda YAYINCI sözleşmeyi durdurma veya feshetme hakkına sahiptir.

4.SÖZLEŞMENİN YAYINCI KURALLARI

4.1 YAYINCI, Referans sistemiyle getirdiği her 1(Bir) üye için vatangame.com'dan 0.40krş ücret almayı kabul etmiş sayılır.
4.2 YAYINCI,İlgili yayın platformunun Robot sisteminin Chat bölümünde ''ilgili REFERANS linkiyle www.vatangame.com 'a  üye olarak aldığınız 500tlye kadar ürünlerin toplam tutarında  %5 indirim''Bakiye yüklemelerinde %0 komisyon %100 güvenilir alışveriş, Anında teslimat'' İbarelerini kullanmayı kabul etmiş sayılır
4.3 YAYINCI, vatangame.com'un vermiş olduğu kod miktarı kadar site bakiyesini epin kodu alarak canlı yayında çekilişini yapmak zorundadır.
4.4 YAYINCI,Çekiliş kodu dağıtacağı canlı yayınında Öncelikle yayın Başlığında yazılı olarak ve yayın başladıktan sonra Sözlü olarak 'vatangame.com sponsorluğu ile yayınımız başlamıştır'' İbarelerini kullanmayı kabul etmiş sayılır.
4.5 YAYINCI,Çekiliş kodunu canlı yayında vatangame.com adresine girerek,''vatangame.com'dan kodumuzu güvenli ve hızlı bir şekilde alıyoruz'' İbarelerini sözlü kullanarak,takipçilerine kodu nasıl aldığını tanıtmak zorundadır.
4.6 YAYINCI,Başvuru tarihinden itibaren tüm yayın ve videolarında vatangame.com LOGO GİF veya İNTRO'sunu kullanmak zorundadır.
4.7 Takipçinizin %5 indirimden faydalanması ve sizin ilgili takipçiden para kazanabilmeniz için verdiğiniz linke tıklayarak üye olması gerekmektedir. İlgili takipçi Referans Linkini tıklamadan üye olduğu taktirde,bu haklardan yararlanamayacaktır..Sorumluluk tamamen takipçiye aittir.
4.8 YAYINCI'nın Sözleşmeyi onayladığı tarihten itibaren kuralları ihmal etmesi durumunda vatangame.com sözleşmeyi durdurma veya feshetme hakkına sahiptir.
4.9 Vatangame.com Sözleşme Kurallarını değiştirme hakkını saklı tutar.


5. YAYINLAMA HAKKI
5.1 İşbu sözleşme ile birlikte YAYINCI, çektiği videonun, düzenlediği içeriklerin YAYIN'ını dağıtımını, sitede izlenmesini ve tanıtım haklarını vatangame.com'a vermiş olmaktadır. vatangame.com'un, Yayıncı'nın Videolarından kısa alıntılar yapma, kendi internet sitesinde ve/veya anlaşmalı olduğu internet sitelerinde, gazeteler, dergiler, TV vb. mercilerde Yayın'ı tanıtma hakkı bulunmaktadır.
5.2 vatangame.com, yayınladığı Referans Sistemini ücret talep etmeden yapmakla yükümlüdür. Bu maddde Tüm hallerde geçerlidir.
5.3 vatangame.com Yayıncı yayına başlamadan önce LOGO ve GİF'leri sistem üzerinden teslim eder. YAYINCI kendisine gönderilen logo ve gifleri inceleyerek düzeltilmesi gereken yerler varsa kendisi düzenleyebilir veya vatangame.com'a  yazılı olarak bildirir. vatangame.com da bu düzeltileri yapmakla yükümlüdür. YAYINCI ya gönderilen yayın öncesi logo ve gifleri herhangi bir düzeltisi söz konusu değilse YAYIN'a başlayacağına onay verir.
5.4 vatangame.com Sözleşmeye ait bilgileri YAYINCI ya vermekle yükümlüdür.

6. YAYINLAMA SÜRESİ
5.1 vatangame.com, YAYINCI adayının başvurusunu yapmasıyla, ve YAYINCI'nın ilgili platformlardaki kanallarıyla ilgili tüm Linkleri vatangame.com'a ulaştırdığından itibaren en geç yetmişbeş gün içerisinde VİDEO'ları yayınlamak mecburiyetindedir. Mücbir nedenler ve vatangame.com kaynaklı gecikmeler bu süre içerisinde düşünülmemelidir. Video ve yayın çalışması normalden uzun süren İçeriklerde YAYINCI ve vatangame.com isterse bu süreyi uzatabilirler. vatangame.com hiçbir sebep göstermeksizin canlıyayınları vatangame.com adresinde yayınlamazsa YAYINCI sözleşmeyi iptal edebilir.
7. E-PİN KODU ÇEKİLİŞ FORMATI
7.1 vatangame.com Yayıncıya özel e-pin kodlarını çekiliş yapması için dijital olarak site bakiyesi yükleyerek ücret almadan teslim edecektir.. vatangame.com, E-PİN kodlarının sayısını belirleme ve düzenlemelere ilişkin her türlü oyunun dijital kodlarını YAYINCI'ya Teslim etme ve site bakiyesi yükleme konusunda yetkilidir.
7.2 .YAYINCININ onay vereceği e-posta adresi site üyeliği olarak belirtilmiştir. YAYINCI elektronik posta adresini değiştirmesi durumunda yazılı olarak vatangame.com'a bildirmek durumundadır.

8.REFERANS SİSTEMİNDEKİ DEĞİŞİKLİK
8.1 vatangame.com, referans sistemindeki değişiklik yaptığı durumda bunu YAYINCI ya bildirmek zorundadır. vatangame.com bu değişiklikleri elektronik ortamda mail formatında verecektir.
8.2 Referans sisteminde değişiklik yapıldığı durumda; YAYINCI elektronik ortamda mail formatında geri bildirim verme hakkına sahiptir.

9. TAKİPÇİNİN %5 İNDİRİMDEN FAYDALANMASI
9.1 vatangame.com,YAYINCI ile yaptığı iş bu sözleşmede Referans Sistemiyle Takipçinin ilk alışverişinde indirimden yararlanmasını sağlar.
9.2. vatangame.com,YAYINCININ getirdiği takipçilere ilk alışverişinde %5 indirim Sonraki alışverişlerinde indirimsiz satış yapma yetkisine sahiptir.
9.3. vatangame.com %5 İndirim uygulamasını değiştirme hakkını saklı tutar.
10. TELİF HAKLARI
10.1 vatangame.com,referans linkine ve YAYINCININ video yayınlarına logosunu koyar, ancak YAYIN ve VİDEOLARIN telif hakları YAYINCININ dır. Videonun film, tiyatro, dizi yapılması vb. durumlarda telif ücreti tamamıyla YAYINCININ'dır.

11. YAYINCININ SÖZLEŞMEYİ İPTAL HAKKI
11.1 YAYINCI ile vatangame.com arasında imzalanan sözleşme YAYINCININ veya vatangame.com'un isteği doğrultusunda her zaman iptal edilebilir.
11.2 YAYINCI tarafından sözleşmenin iptali gerçekleştirilirse vatangame.com elindeki bütün video ve yayınları YAYINCI ya ait olmak koşuluyla gönderecektir.

12. YAYINCININ YAYINI DURDURMA HAKKI
12.1 vatangame.com, hukuki sorun yaratacağını belirlediği içerik ve çalışmaları yayınlamama, yayınını durdurma hakkına sahiptir. Bu durumda vatangame.com YAYINCIYA Sistemdeki takipçilerinden kazandığı yayıncı bakiyesini eksiksiz olarak teslim etmek zorundadır.
12.2 vatangame.com, YAYINCI dan videolarıyla ilgili özgeçmiş,abone sayısı,izlenme sayısı vb. bilgileri isteyebilir. YAYINCI nın bu bilgileri vermediği durumlarda vatangame.com kendisi YAYIN bilgilerini yazar.

13. VATANGAME.COM KAPANMASI YA DA İFLASI
13.1 vatangame.com alışveriş faaliyetlerini sürdüremeyecek duruma gelmesi halinde, Yayıncıya destek verememesi halinde Sistemdeki yayıncı bakiyesi eksiksik teslim edilecektir.

14. YAYINCI TAAHHÜTLERİ
14.1 YAYINCI,VATANGAME.COM'a Yayının ve VİDEOLARIN kendisine ait olduğunu ve 3. şahısların YAYIN ve VİDEO üzerinde herhangi bir haklarının olmadığını garanti etmektedir.
14.2 YAYINCI, VATANGAME.COM'a YAYIN ve VİDEO lar içerisinde yer alan her türlü grafik ve görsel çalışmanın kendisine ait olduğunu garanti etmektedir.
14.3 YAYINCI, VATANGAME.COM'a Yayınlanan Video ve yayınlarının içerisinde 3. Şahıslara yönelik sakıncalı ve kişilik haklarına saldırı niteliği taşıyan ifadelerin bulunmadığını garanti etmektedir.
14.4 YAYINCI, YAYIN ve VİDEO ların kendisine ait olmaması halinde, YAYININ haklarını devraldığını belgeleyen yazılı izni  VATANGAME.COM'a vermek zorundadır.

15. TAZMİNAT HALİ
15.1 YAYINCI, sözleşmede belirtilen hususlara bütünüyle bağlıdır, vatangame.com sorumluluğunu taşıyan üretim aşaması haricinde olası aksaklıklardan ötürü YAYINCI, vatangame.com'a,anlaşmalı olduğu kişi ya da kuruluşlardan hiçbir şekilde tazminat talep etme hakkına sahip değildir.
15.2 YAYINCI Referans sisteminden kazanç sağlanması durumunda bütün kazanç YAYINCIYA ait olacağı gibi, üye kazandıramayıp kazanç sağlayamaması halinde vatangame.com sorumlu olamaz. vatangame.com para kazanma ve takipçi getirmesi için YAYINCI ya her türlü olanağı sağlamıştır fakat işleyiş gereği garanti edemez. vatangame.com  Bu sebepten sorumlu gösterilemez.
15.3 Referans sistemiyle  ilgili hukuki sorunların yaşanması halinde 3. kişilerin tazminat talebi ve bu sürçteki danışmanlık ve avukatlık giderleri YAYINCI tarafından ödenir.

16. DEPOLAMA
16.1. vatangame.com, Referans sistemini yayınladığı YAYINCILARIN Videolarının depolanmasıyla ilgili olarak vatangame.com herhangi ücret talep etmez.
16.2. Yazar ve Yayıncı iadeyle ilgili süre uzatımını ek sözleşmelerle düzenleyebilir.

17. İHTİLAFLARIN HALLİ
İhtilaf vukuunda yetkili mahkemeler Manisa mahkemeleri ve icra daireleridir.

Hızlı
Teslimat

7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleşir.

Güvenli
Alışveriş

3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

Uygun
Fiyat

İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

Müşteri
Memnuniyeti

Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Oyuncu Mağazası Sepet (0) Bakiye Yükle İlan Ekle Canlı Destek
Arkadaşını Getir Kazan PVP Server Bakiye Yükle Yayıncı Başvurusu Yap